TOPlist

LIDL prodává chytrou čističku vzduchu za nejlepší cenu v Česku. Vypadá skvěle a propojíte ji s mobilem

  • LIDL nabízí inteligentní čističku vzduchu Beurer LR 500 s LED podsvícením za výhodných 3 499 Kč
  • Zařízení disponuje třívrstvým filtračním systémem včetně HEPA 13 filtru a UV světla pro důkladné čištění
  • Čistička je vhodná pro místnosti do 106 m², nabízí čtyři úrovně výkonu a propojení s mobilní aplikací

Sdílejte:
Adam Kurfürst
Adam Kurfürst
23.3.2025 06:00
Ikona komentáře 0
cisticka vzduchu Beurer LR 500 s logem obchodu lidl

V internetovém obchodě Lidlu seženete řadu zajímavých technologických vychytávek, kterými si můžete zpestřit či zpříjemnit domácnost. Jednou takovou je inteligentní čistička vzduchu německé značky Beurer, kterou můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Za 3 499 Kč nabídne moderní design a třívrstvý filtrační systém.

Čistička vzduchu Beurer LR 500 má bílo-černé oválné tělo s LED osvětlením u podstavce, které pomáhá dotvářet futuristický dojem. Nemá však pouze designovou funkci – slouží především jako indikátor kvality ovzduší. Na horní části konstrukce najdete ovládací tlačítka a displej zobrazující vlhkost vzduchu či aktuální teplotu v místnosti.

lidl chytra cisticka vzduchu beurer lr 500 propojeni s mobilem e1742663291699

Výkon čističky Beurer LR 500 dosahuje hodnoty až 380,00 m³/h (vhodná je pro místnosti až do 106 m²), vybírat však můžete mezi čtyřmi různými úrovněmi: nízká, střední, vysoká a velmi vysoká. Pokud si čističku postavíte do stejné místnosti, kde zrovna chcete pracovat u počítače a soustředit se, pravděpodobně více oceníte dva méně výkonné módy, které budou téměř určitě tišší. Speciální noční režim pak slibuje tichý chod s vypnutým ovládacím panelem.

Klíčovou předností čističky Beurer LR 500 je třívrstvý filtrační systém, který se skládá z předfiltru, filtru s aktivním uhlím a filtru HEPA 13. Poslední zmíněný údajně dovede zachytit až 99,7 % nečistot a částic o velikosti 0,03 mikronu. O dodatečné čištění se stará ultrafialové světlo.

cisticka vzduchu Beurer LR 500 filtracni system

Podle srovnávače Heureka prodává Lidl čističku s nejlepší cenou v Česku, za totožných 3 499 Kč ji pak nabízí i e-shop SvětPřístrojů. Například Datart ji má v katalogu zařazenou s cenou 9 999 Kč, na e-shopu Muj Beurer pak vychází dokonce na 13 499 Kč.

Beurer FreshHome

Beurer FreshHome

Beurer GmbH

Instalovat (Free)

Google Play

Cena: 3 499 Kč

Poznámka redakce

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Zdroje: Lidl, Heureka, Datart

O autorovi

Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… Více o autorovi

Adam Kurfürst
Sdílejte: