LG se vrací k OLED displejům: Model V30 bude mít rovnou 6 palců
![v30 oled displej lg v30 oled displej](https://www.svetandroida.cz/media/2017/08/v30-oled-displej.jpg)
Reklama
Společnost LG oznámila, že jejich nacházející vlajkový model V30 bude mít OLED displej, a to rovnou o velikosti 6 palců. Jedná se o první použití OLED displeje u LG telefonu po více než dvou letech. Naposledy se objevil v zahnutém telefonu LG G Flex 2.
LG V30 bude mít velký displej s minimálními rámečky
Společnost LG popsala, že se bude jednat o FullVision displej s poměrem stran 18:9, ale bude mít ještě menší rámečky než LG G6. Displej podporuje HDR 10 a také bude připraven na pokročilou virtuální realitu.![LG V30 oled displej LG V30 oled displej](https://www.svetandroida.cz/media/2017/08/LG-V30-oled-displej-1024x325.jpg)
Těšíte se na LG V30?
Zdroj: TZO autorovi
David Trlica
Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… Více o autorovi